Бездротовий спідометр для велосипеда

Найбільш простий і ефективний спосіб модернізувати поїздки на велотранспорті - встановити бездротовий спідометр для велосипеда. Раніше такі пристрої фіксували швидкість за допомогою спеціального колісного датчика. Якщо упустити складні до сприйняття деталі, гаджет відображав швидкість в залежності від кількості обертань переднього колеса. Сьогодні бездротові спідометри стали своєрідними бортовими комп'ютерами, завдяки яким велосипедний спорт вийшов на більш високий рівень.

Перед першою поїздкою

Одне з головних переваг бездротових спідометрів - простота установки і експлуатації в цілому. Для прикладу візьмемо Garmin Edge 20. У комплект пристрою входить сам спідометр, USB кабель для зарядки і синхронізації, універсальне кріплення та інструкція користувача (яка чесно кажучи нам так і не стала в нагоді).

Радує, що велокомпьютер немає необхідності якимось чином налаштовувати і калібрувати. Єдине, що необхідно для використання всіх доступних функцій - створення облікового запису в системі Garmin Connect.

Ключові характеристики і можливості

Один з найбільш компактних велокомпьютеров в світі працює за принципом GPS трекінгу. Автономність роботи (в активному режимі) до 8 годин. При цьому перезарядка пристрою відбувається досить швидко. Для цього цілком підійде стандартний Power Bank. Бездротовий спідометр не потрібно знімати з керма навіть під час сильного дощу. Garmin зробив пристрій водонепроникним (клас IPX7).

Edge 20 управляється за допомогою 4-х кнопок. Після включення девайса і вибору режиму «поїздка» на екрані будуть відображатися наступні дані:

  • Поточний час;
  • Швидкість;
  • Пройдену відстань.

Основні дані вивантажуються в хмару, для подальшого перегляду на ноутбуці, планшеті або смартфоні. При цьому, розумний бездротової спідометр може бути трансформований в GPS навігатор. Пам'яті Garmin Edge 20 вистачить для запам'ятовування до 10 ваших поїздок. Поточне місце розташування відображається з точністю до метра, завдяки використанню кількох систем позиціонування одночасно.

Крім основної інформації, на екрані бездротового велокомпьютера можна побачити:

  • Створений раніше маршрут і місце розташування в режимі реального часу;
  • Повідомлення про дзвінки й повідомлення зі смартфона;
  • Повідомлення про початок / кінці кола, відрізки, дистанції.
 24.05.2019
 (22 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок