Бездротовий ехолот: особливості та переваги

Бездротові ехолоти працюють за наступним принципом: датчик випромінює ультразвукові хвилі, які відбиваються від об'єктів під водою. У свою чергу, відбита хвиля надходить назад і ретельно аналізується. Отримані дані шикуються в картинку, на якій детально зображена риба і рельєф дна.

Беспроводной эхолот отличается несколькими весомыми преимуществами перед классическим проводным вариантом, которые мы и рассмотрим в статье.

Переваги бездротового девайса

Багато починаючі рибалки відчувають деякі сумніви, коли вибирають ехолот. Одні просто не довіряють бездротовим варіантів, а інші вважають їх нефункціональними.

Сьогодні ми розвіємо ці міфи і розглянемо переваги девайсів, які працюють без проводів.

  • Практичність. Ехолот можна закидати з берега і отримувати картинку в будь-якій точці закидання. Також бездротової варіант відмінно показує себе при лові з судна, особливо він корисний, коли потрібно перевірити, підійшла чи риба до підгодовування.
  • Габарити. Друге ключове перевага бездротових ехолотів - малий розмір і вага: прилад можна легко переносити в сумці, рюкзаку і навіть в кишені, адже він важить в кілька разів менше класичних моделей з проводами.
  • Ергономічність. Кругла конструкція без проводів і роз'ємів зводить до мінімуму пошкодження і поломки, а також проблему відсутності контактів. Крім того, з бездротовим варіантом ви зможете відразу зберігати знімки дна на телефон.

Бездротові ехолоти популярні як серед профі, так і серед початківців рибалок. Користуватися пристроєм дуже легко, так що ви швидко розберетеся.

Смарт-ехолоти

В асортименті магазину Aparat можна знайти безліч «розумних» ехолотів. Вони працюють завдяки Wi-Fi або Bluetooth і не вимагають сигналу мобільної мережі. Ці девайси повністю синхронізуються з вашим смартфоном або планшетом за допомогою фірмового додатка.

Смарт-ехолоти вміють створювати карти глибин. Працюючи в плавучому режимі, девайс комбінує отримані дані з GPS-навігатором на вашому телефоні, завдяки чому ви можете відстежувати найменші рухи приманки в реальному часі.

Функціональний бездротової ехолот значно спростить процес риболовлі і принесе купу позитивних емоцій.

 13.12.2019
 (24 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок