Бездротова камера заднього огляду Garmin BC 40

Компанія Garmin, лідер в сфері GPS-навігації, представила оновлену бездротову камера заднього огляду Garmin BC 40. Новинка забезпечить широкий огляд всього, що відбувається позаду автомобіля, усуваючи сліпі зони і полегшуючи рух заднім ходом. Ви легко зможете об'їжджати транспортні засоби, пішоходів і всілякі перешкоди, які не можна не помітити під час руху заднім.


Для того, щоб встановити нову BC 40, не потрібно звертатися до фахівців або виконувати монтажні роботи, адже вона легко кріпиться до номерного знаку. Пристрій має надзвичайно міцний, стійкий до впливу зовнішніх факторів корпус, тому хвилюватися за його цілісність не доведеться. Захист від води IPX7 гарантує, що камера справно працювати під сильним дощем.

Нова камера заднього огляду Garmin BC 40 дуже легко встановлюється і забезпечує чітке, широкоугольное зображення всього, що позаду автомобіля.

Девайс синхронізується з GPS-навігаторами Garmin через вбудований Wi-Fi модуль і транслює кристально чітке широкоугольное зображення (160 °) на його дисплей, допомагаючи підвищити безпеку водіння. Від своїх попередниць BC 35 та BC 30 новинка відрізняється надзвичайно легкою установкою і розширеними можливостями управління за допомогою спеціальної кнопки меню на дисплеї навігатора або голосових команд. Камера BC 40 ідеально підходить для автомобілів до 8 метрів і для ще більшої зручності працює від двох AA батарейок, заряду яких вистачить на термін до 3 місяців.

 05.04.2019
 (79 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок