Автомобільний навігатор в 2019 році: який він?

Коли автомобіліст приймає рішення про те, що замість базової навігації в смартфоні пора придбати GPS навігатор виникає певна проблема. Ринок досить «строкатий» і підібрати щось путнє, людині не володіє необхідною інформацією - складно. Постараємося розповісти про те, як правильно вибрати навігатор для автомобіля сьогодні і на що звернути основну увагу при покупці.

Кращий автомобільний навігатор

Не радимо робити ставку на дешеві бренди, або підробки (навіть якщо виробник запевняє в «високому» якість товару). Купівля таких пристроїв може стати марною тратою грошей, тому як, найчастіше, їх функціонал порівняємо зі звичайним смартфоном.

Компанія Garmin спеціалізується на розробці і виробництві автомобільних GPS навігаторів. Один з перших індикаторів якості пристроїв даного виробника - наявність авторського програмного забезпечення. Так, поки інші бренди використовують в якості операційної системи - Microsoft Windows, Garmin довіряє виключно власної ОС.

Другий критерій для вибору автомобільного навігатора - діагональ його дисплея. Відзначимо відразу, що на ринку є і кнопкові навігатори, але мова піде саме про сенсорних, як найбільш популярних. Той же Garmin випускає пристрої з екраном від 4 до 7 дюймів. Все зроблено для комфорту водія, адже найчастіше зручніше взаємодіяти з великим екраном (розміром з планшетний), але іноді, з урахуванням параметрів авто (щоб банально не обмежувати водієві оглядовість) або виходячи з індивідуальних переваг клієнта, компактні екрани (такі, як смартфон) - більш оптимальні. Грає роль і якість зображення: якщо навігатори від китайських виробників, з великим дисплеєм, погано читабельні (або зовсім не читабельні) на сонці, то техніка Garmin продумана і в цьому плані. "Антивідблиск" дозволяє водієві не відволікатися від процесу управління і швидко побачити потрібну інформацію навіть на самому маленькому екрані.

Підбір оптимального пристрою

Все залежить від мети для якої планується покупка навігатора. Деякі пристрої оснащені додатковими функціями (відтворення музики, перегляд відео та фото, читання). У Garmin акцент зроблений на оптимальній, інформативному програмному забезпеченні і гарантуванні якісного безперебійного сигналу GPS.

 09.04.2019
 (29 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок