Автомобільний навігатор Garmin Nuvi: перша поїздка

Garmin презентувала лінійку Nuvi спеціально для людей, яким зручніше сприймати навігаційні дані з дисплея, створеного за форматом смартфона. Спочатку навігатор Garmin Nuvi був створений і адаптований для поїздок на автомобілі, при цьому пристрій можна використовувати і в якості портативного GPS для походів і орієнтування на місцевості. Виробник заявляє про простоту і доступності програмної частини гаджета. Разом з Garmin Nuvi 52 спробуємо відправитися в першу поїздку по місту.

Розпакування і установка

Garmin Nuvi 52 - автомобільний навігатор з сенсорним 5-й дюймовим дисплеєм, який дійсно досить просто переплутати зі смартфоном. У комплекті поставки входить зарядний пристрій, платформа (яка одночасно виконує функцію стаціонарного харчування навігатора), кріплення (можна встановлювати на скло, або на дефлектор повітря), присоска для інших поверхонь (не скляну) і керівництво користувача.

Повна синхронізація з водієм

Навігатор Garmin Nuvi 52, як правило, поставляється з попередньо встановленими картами. Це означає, що після першого включення дисплей показує 2 пункту: «Куди?» І «Карта». Автомобільні навігатори, найчастіше використовують в горизонтальному положенні. В тестованому пристрої присутній акселерометр, який дозволить стежити за маршрутом як в книжковій так і в альбомній орієнтації (це особливо актуально для ситуацій, коли гаджет буде потрібно в якості портативного навігатора).

Для активації голосового асистента, потрібно вимовити кодове слово або фразу. Далі Nuvi 52 запитає місто призначення, потрібну вулицю і номер будинку. Відзначимо, що при необхідності можна активувати режим пробок, який дозволить заздалегідь об'їхати тягучки і утруднені ділянки дороги. Після підтвердження, з боку користувача, правильності кінцевої точки програма побудує маршрут. Даний етап займає від 1 до 10 секунд, в залежності від віддаленості кінцевого пункту і розмірів поточного населеного пункту.

Тестовий заїзд показав, що у великих містах доводиться дуже до речі функція «Вибір смуги руху». Garmin Nuvi 52 дуже точно підказував куди з'їжджати і де повертати на складних перехрестях, кільцевих дорогах і магістралях.

 07.05.2019
 (42 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок