Актуальні вело навігатори Garmin: обираємо новинку від популярного бренду

Вело навігатори були винайдені для безпечного переміщення на великі відстані і активного моніторингу поїздки.

Вело навігатори Garmin - одні з кращих в своєму сегменті. Компактні і легкі пристрої дозволяють легко орієнтуватися і дотримуватися правильного маршруту в незнайомій місцевості.

Вибір девайса

Вело навігатори Гармін не тільки прокладуть шлях, а й покажуть швидкість, пройдену відстань і іншу важливу інформацію. Вибирайте модель, виходячи з особистих переваг і вимог до начинки пристрою.

Крім GPS, гаджети обладнані:

  • зручним дисплеєм;
  • спідометром;
  • барометричним альтиметром;
  • технологіями Bluetooth і ANT +;
  • ємним акумулятором.

Завдяки бездротової передачі даних ANT + велосипедист може підключити датчики пульсу і каденса. Потужне програмне забезпечення дозволяє синхронізувати вело навігатор з телефоном або комп'ютером. Приїхавши додому, ви зможете оцінити результативність поїздки за домашнім ПК.

Розглянемо популярні моделі вело навігаторів Garmin.

Edge 25

Мініатюрний пристрій, яке вміє багато. Функціональний прилад завжди веде онлайн запис маршруту. Він вміє вимірювати серцевий ритм за допомогою датчиків.

Вологозахищений корпус і восьмигодинний термін автономної роботи роблять Edge 25 незамінним для регулярних поїздок.

Edge 830 Sensor Bundle

Прилад з потужною начинкою і сенсорним екраном. Ви будете в курсі динаміки тренувань, відновлення, рівня гідратації, акліматизації в умовах спеки і т.д.

Функція ClimbPro автоматично показує підйом і схил, коли ви прямуєте за маршрутом.

Edge 1 030

Garmin Edge 1030 - одна з преміальних моделей з великим екраном і батареєю, яка «живе» до 20-ї години. Маршрутна навігаційна система з картою циклу Garmin швидко визначить точну адресу.

Обладнання від Garmin сумісно з радарами заднього виду Varia і смарт-ліхтарями. Також ви зможете створити власну мережу для спілкування з іншими велосипедистами. Обмінюйтеся даними через простий і зрозумілий месенджер.

З потужними вело навігаторами Garmin ви ніколи не заблукаєте.

 04.11.2019
 (15 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок