Актуальні вело GPS-навігатори в Києві: купити чи ні?

GPS-навігатор - одне з кращих сучасних винаходів людства. Якщо раніше доїхати до будь-якої мети (особливо на велосипеді) було цілим квестом, то зараз він перетворився на приємну тренування з можливістю відстежувати всі важливі цифри.

Нижче розповімо про те, що ви отримаєте, якщо вирішите купити вело GPS-навігатори в Києві. Та й в цілому - в Україні. І почнемо з основного - з їх призначення і ролі у поїздках.

Для чого потрібен вело-навігатор

Якщо ви любите кататися на велосипеді і робите це з завидною регулярністю не тільки в околицях місцевого парку, то вело-навігатор GPS стане чудовою можливістю швидко вибудувати маршрут від точки А до точки В. І назад.

Якщо ми говоримо про сучасних вело-навігаторах типу Garmin, то тут варто відзначити деякі додаткові можливості пристроїв. Крім побудови маршруту, ви отримуєте інформацію про:

  • Поточному часу;
  • Зміни висоти;
  • Своєму пульсі.

Простіше кажучи, сучасний вело-навігатор - це більше, ніж просто карта. Це - справжня знахідка для спортсменів, які стежать за своїм здоров'ям і тренуються із завидною постійністю.

Соціальний спорт

Як ми вже відзначили, GPS навігатори для велосипедів - річ корисна і потрібна. З такою примочкою ви ніколи не заблукаєте. Навіть якщо вирушаєте в екстремальну подорож за міста. І не на один день.

Крім того, якщо мова йде про, скажімо, найпопулярніших в Україні навігаторах Garmin, то ви зможете фіксувати всі важливі цифри для себе (частота обертання педалей, подолану відстань, маршрути). В таких приладах дуже зручно вести особисту статистику і ділитися своїми досягненнями з друзями.

До слова, давно доведено, що можливість ділитися своїми результатами зі знайомими і незнайомими людьми виступає відмінним мотиватором не сидіти вдома. А тому придбання подібного пристрою послужить хорошу службу і в цьому плані.

Замість підсумків

Вело-навігатор GPS - шалено зручна і корисна штука, з якої велоспорт набуває зовсім інші, сучасні риси. Якщо є можливість зробити своє хобі ще цікавіше й ефективніше, то чому б нею не скористатися?

 22.08.2019
 (19 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок