5 причин купити навігатор Garmin

Garmin - світовий лідер з виробництва навігаційних пристроїв будь-якої складності. Гаджети виробника за 30 з гаком років існування були протестовані в самих різних умовах, у тому числі, на базі військових дій. І показали себе при цьому тільки з кращого боку.

Сьогодні поговоримо про причини, по яких варто придбати навігатор Garmin, а не гаджет іншого виробника. Сподіваємося вирішити вашу дилему вибору.

Зламався - заміни на новий

Виробник Garmin - чи не єдиний бренд, який з легкістю може замінити зламане пристрій на нове. Звичайно, за умови, що гарантійний термін ще не минув. І все це можливо без тривалої процедури ремонтування та обслуговування. Ось вже де точно піклуються про своїх клієнтів і цінують їх час.

Величезний вибір моделей

У жодного з конкурентів Garmin немає такого різноманітного модельного ряду. Тут вам і автонавігатори, і туристичні, і риболовецькі, і морські і навіть навігатори для орієнтації в повітряному просторі.

До речі, у виробника є як бюджетні моделі, доступні широкому колу покупців, так і професійні - дорогі, але розраховані на людей, які займаються справою, а не просто відпочивають з улюбленим хобі.

Функціональні особливості

Garmin один з перших брендів, який створив топографічні карти України. І не тільки. У фірмових пристроях є багато корисних функцій. Чого тільки варта система TrackBack, що дозволяє зберігати маршрут пересування і залишати його для повернення в вихідну точку.

Зручно, просто, надійно

Всі пристрої від Garmin без винятку мають зрозумілим інтерфейсом, в якому легко можна розібратися на інтуїтивному рівні. У деяких моделях є можливість управління однією рукою.

Величезним плюсом також можна назвати наявність водонепроникного і ударостійкого корпусу. Особливо, якщо мова йде про туристичні навігаторах, де ці його властивості в буквальному сенсі можуть врятувати життя.

... і безпечно

Всі навігатори Garmin надійно захищені спеціально розробленою системою безпеки. Наприклад, щоб розблокувати заблокований пристрій, необхідно бути присутнім на тому ж місці, де була включена блокування. Що іноді вкрай зручно.

Вибирайте Garmin - довіряйте виробнику, який знає на 100% свою справу.

 10.02.2020
 (11 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок