Годинник для бігу з пульсометром - відмінний компаньйон на тренуванні

Часто тренуєтеся і хочете підвищити власні результати? Вважаєте за краще займатися спортом на благо, а не шкоду? Тоді вам дійсно потрібно задуматися про покупку дуже важливого гаджета.

Ми маємо на увазі годинник для бігу з пульсометром. Розповімо, ніж вони можуть бути корисні і чому варто придивитися до деяких сучасних моделей.

Корисний спорт

Чи знаєте ви, що організм починає спалювати жир при певній частоті серцевого ритму? Якщо немає, тоді зараз ми відкриємо справжню незвідану Америку для мріють схуднути.

Саме так: організм спалює жир, коли пульс знаходиться на позначці в середньому 120-130 ударів в хвилину. Саме такий показник буває при бігу підтюпцем або швидкій ходьбі (а як відомо, такі навантаження найбільш оптимальні при втраті зайвих кг). Відзначимо, що частота ударів дуже усереднена - цифри залежать від особливостей організму.

Також пульс важливо контролювати при більш серйозних навантаженнях. Під час підготовки до змагань, наприклад.

Багато спортсменів працюють на межах. Однак якщо ви ще не підготовлені, то відмітка пульсу в 180 ударів в хвилину може стати якщо не фатальною, але вже сильно нашкодити здоров'ю. І тут уже важливо стежити за показниками свого тіла.

Як займатися з годинником з пульсометром

Простий пульсометр не так зручний, як той, що йде в парі з годинником. Так ви зможете відслідковувати оптимальний вид і тривалість тренування.

Якщо ж ви звикли вичавлювати всі з бігу, то рекомендуємо ретельно стежити за часом, коли позначка перевищить 190 ударів в хвилину. Це - максимальна гліколітична зона і в ній організм не повинен перебувати довше 15 хвилин. Саме тому інтервальні тренування завжди короткі, але корисні.

Замість висновку

Годинники з пульсометром - дуже корисний гаджет, який може стати в нагоді і на простому фітнесі, і під час серйозної підготовки до марафону. Всього один пристрій дозволить тренуватися з більшою ефективністю і отримувати значно кращий результат з повною безпекою для організму.

 20.01.2020
 (16 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок