Корисно всім, хто планує купити ехолот для риболовлі з берега

Ехолот для риболовлі з берега - пристрій вкрай корисне. Завдяки йому можна підвищити ефективність риболовлі в кілька разів. Зокрема, ви можете отримати точну картину рельєфу дна, дізнатися глибину і зрозуміти, чи є тут риба і в якій кількості.

Як ви вже зрозуміли, рішення купити ехолот для риболовлі з берега досить розумно. Однак часто рибалки стикаються зі складнощами вибору. І сьогодні ми постараємося вам в цьому допомогти.

З чого складається ехолот

Варто відразу зазначити, що будь-який берегової ехолот є бездротовим. Він складається з двох частин - датчика (плаваючою частини, яку закидають у воду) і монітора (екрана, де показується все, що фіксує датчик).

Бувають різні моделі ехолотів. Перш за все, за типом кріплення. Це можуть бути пристрої для розміщення на землі, для кріплення до вудилища вудки і для руки - на мотив простих годин. Безумовно, невеликі гаджети володіють мінімальним набором функцій. Більш габаритні допоможуть отримати більше важливої ​​інформації.

Який ехолот краще?

Ехолот краще той, який повністю задовольняє ваші потреби, як користувача. Все залежить від ваших цілей і можливостей в риболовлі.

Рекомендуємо орієнтуватися на наступні параметри.

  • Дальність роботи датчика. Як правило, метрів 70 вистачає з головою. Однак якщо ви ловите рибу зовсім у прибережній зони, можете цілком обійтися малопотужними пристроями, яких вистачає на 30 метрів.
  • Можливість бачити рибу. Ви здивуєтеся, але далеко не кожному рибалці ця функція потрібна. Хтось вважає за краще покладатися на власні аналітичні картини. Однак і не в кожному ехолоті це є. Так що якщо вам потрібна подібна опція, то в обов'язковому порядку дізнайтеся про її наявність.

У всьому іншому ехолоти плюс-мінус схожі, а тому в інших опціях ви точно не прогадаєте.

Відзначимо, що в інтернет-магазині Aparat зібрані тільки найкращі бездротові ехолоти від провідних виробників ехолотіческіх і навігаційних пристроїв. Якщо у вас виникнуть питання або складності з вибором, менеджер компанії завжди проконсультує і порекомендує оптимальний варіант для вас.

 21.01.2020
 (11 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок