Коли точно потрібно купити туристичний навігатор

Подивіться на будь-яку дошку оголошень в інтернеті і знайдете сотні повідомлень про продаж туристичних навігаторів. А все тому, що багато хто бере гаджет як чергову іграшку і ... він в результаті виявляється незрозумілим, непотрібним, незатребуваним.

Сьогодні розповімо про ситуаціях, коли вам варто купити туристичний навігатор і про випадки, коли від такої необдуманої покупки краще утриматися. Втім, не будемо тримати інтригу. Почнемо.

Коли потрібен

Туристичний навігатор - гаджет не зовсім зрозумілий для сучасних молодих людей, які звикли орієнтуватися по картах Google. З одного боку, дійсно, навіщо він потрібен, коли в руках є супер-актуальний смартфон? З іншого ... все не так однозначно.

Навігатор професійного типу потрібен всім, хто часто проводить час за містом - любить піші походи, вилазки в гори, займається полюванням і риболовлею. І тут варто розповісти про його відмінності від звичайного мобільного пристрою.

  • У туристичних навігаторах присутні приймачі мереж GPS і ГЛОНАСС. Вони мають надчутливістю і працюють там, де простий смартфон вже давно б дав задню.
  • Працюють професійні навігатори від автономного джерела живлення (батарейок, як правило). Власне, працюють довго, а в разі потреби ви завжди можете його перезарядити.
  • Як правило, туристичні навігатори добре захищені від попадання пилу і вологи, оснащено протиударним корпусом. Простіше кажучи, в них є все, щоб пристрій змогло перенести будь-які потрясіння.

Як бачимо, навігатор туристичного типу - пристрій далеко не широкого користування, а скоріше вузькопрофільні. Він потрібен вам, якщо ви дійсно плануєте займатися активним туризмом. В інших випадках ...

Коли не потрібен

Якщо ви купуєте туристичний навігатор для орієнтації в місті або за містом (в найближчій окрузі), то тут вам цілком може допомогти звичайний смартфон. Для велотуристів ж існують велокомп'ютери з навігаційною системою: їх кріпити зручніше.

Розпоряджайтеся грошима розумно і беріть тільки ті речі, які дійсно потрібні. Щоб через пару місяців не поповнити дошку оголошень ще однієї непотрібної іграшкою.

 17.01.2020
 (14 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок