Порівняння моделей Fenix 6 vs Fenix 7: за що ми переплатимо?

Компанія Garmin знову зуміла здивувати покупців, анонсувавши довгоочікувану для багатьох новинку – Fenix 7. Серія цих пристроїв прийшла на зміну більш раннім версіям високотехнологічних годинників Fenix 6 та прикувала до себе особливу увагу поціновувачів бренду.

Унікальні моделі Fenix 7 зовні не сильно відрізняються від попередників, оскільки створені для жорстких умов експлуатації. Але, в порівнянні з Fenix 6, вони значно зросли функціонально. Це означає, що виробник додав поліпшення та розширив список корисних опцій. Щоб дізнатися про них детальніше, варто порівняти дві серії за декількома критеріями.

Базові характеристики

Нові моделі представлені у 3 версіях: Fenix 7, Fenix 7s та Fenix 7x. Їхні габарити такі ж, як в ідентичних версіях Fenix 6. Базовий пристрій (7) має корпус 47 мм, зменшений варіант (7S) – 42 мм, а більша версія (7X) – 51 мм. Відмінності полягають в іншому:

  • Наявність сенсорного екрана. У Fenix 7 з'явився тачскрін. Це важливе досягнення, оскільки користувачі мають більше можливостей для керування пристроєм. Кожному власнику доступно 5 основних кнопок і тачскрін.
  • SOLAR + Sapphire в одній версії. Нове покоління пристроїв відрізняється тим, що лише одна версія оснащена сапфіровим склом та сонячною батареєю. Інші версії не мають ні того, ні іншого. У цей час Fenix 6 представлені різними комбінаціями: Fenix 6 Sapphire Solar, Fenix 6 Solar та Fenix 6 Sapphire.
  • Нові функції для тренувань. У пристроях Fenix 7 з'явилося багато нових опцій, у тому числі відстеження витривалості в реальному часі та візуальний предиктор гонки.

Зазначені особливості виділяють нову лінійку розумного годинника на тлі моделей Fenix 6. Проте, на цьому відмінності не закінчуються.

Сонячна зарядка

Стара модель Fenix 6X Pro Solar мала невелику площу для заряджання від сонячного світла. Вона була представлена лише досить тонкою темною смугою, розташованою по краю циферблата. Деталь допомагала зменшувати витрати заряду пристрою, але не мала достатньо потужності для повноцінної зарядки. Моделі з нової серії значно кращі у цьому плані. Наприклад, якщо порівняти Fenix 7x та Fenix 6X Pro Solar, то перший варіант має більшу площу для сонячної підзарядки (на 54%).

Модельний ряд

Компанія Garmin здивувала користувачів тим, що представила нову лінійку годинника без серії «PRO». У лінійці Fenix 6 вона є. Покупці можуть вибрати один із «професійних» варіантів із розширеним функціоналом та пам'яттю. У Fenix 7 їх немає з однієї простої причини – всі додаткові опції вже є у представлених моделях. Це одна з передумов для формування більш дорогої ціни.

Термін служби батареї

Що стосується тривалості роботи гаджетів в автономному режимі, то знову ж таки виграє Fenix 7. У випадку з попередньою лінійкою цей період становить близько 14 днів. Йдеться про серію годинника Fenix 6 з функцією сонячної зарядки (Solar). На відміну від них, Fenix 7 працює в автономному режимі набагато довше (18 днів). Це стосується всіх моделей, що представлені в лінійці. Окремо варто розглянути годинники з серії Solar. Вони можуть працювати без підзарядки близько 20 днів.

Ціна годинника Garmin Fenix ​​7 / Fenix ​​6

Standard - "обрізана" версія, без сапфірового скла, сонячної зарядки, без титанових елементів корпусу.

Solar — версія годинника із зарядкою від сонця (+ 100 дол від хв. ціни).

Sapphire Solar - зарядка від сонця із Сапфіровим міцним склом на циферблаті (+ 200 дол. Від початкової ціни).

  • Standart 700$ / 550$
  • Solar 800$-900$ / 700-800$
  • Sapphire Solar 900 $ -1000 $

Що це означає для майбутніх покупців годинника Garmin Fenix ​​7?

Всі опції будуть доступні в комплектації годинника Sapphire Solar. У цьому випадку у вас буде Сапфірове скло, зарядка від сонця, 32 Гб на борту, готові заздалегідь встановлені карти.

Підсумки

Купити новий годинник Fenix 7 від Garmin варто тим, кому потрібен потужний акумулятор, розширений функціонал та зручний сенсорний екран. Крім цього, пристрій стане в нагоді любителям походів, подорожей та інших занять, де потрібно точно знати місце знаходження. Fenix 7 відрізняється більш точним визначенням геопозиції, навіть в умовах забудованих міст. Якщо ж такі опції не цікавлять та достатньо кількох тижнів автономної роботи, тоді варто обирати Fenix 6. У будь-якому випадку отримайте цілий набір функцій та програм, які стануть у нагоді для ведення активного способу життя!

 01.02.2022
 (491 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок