Garmin представляє інноваційний трансд’юсер LiveScope Plus зі збільшеною роздільною здатністю

Компанія Garmin, найбільший та найінноваційніший виробник морської електроніки, представила оновлену систему сканування в реальному часі LiveScope™ Plus з покращеним на 35% розділенням цілей, ще більшою роздільною здатністю та меншим рівнем шуму. На сьогодні LiveScope™ Plus надає найчіткіші ехолокаційні зображення в реальному часі. Переглядати структуру, приманку та рибу навколо човна, навіть коли він стоїть, ще ніколи не було так легко. Окрім режимів «Вперед» та «Вниз» тепер можна зручно користуватись режимом «Перспектива», оскільки пристрій містить у комплекті популярне кріплення Perspective Mode Mount.


Garmin представила оновлену систему сканування в реальному часі LiveScope™ Plus

«LiveScope дійсно змінив рибальський світ, забезпечивши користувачів живими зображеннями риби та її руху такої високої чіткості й точності, що вони змогли розрізняти на екрані свого ехолота види риби», — сказав Ден Бартел, віцепрезидент Garmin з глобальних споживчих продажів. «В оновленій системі LiveScope Plus ми збільшили чіткість екрану, чутливість трансд’юсера та поділ цілей настільки, що тепер ви можете бачити волосінь від своєї вудки — не кажучи вже про приманку та реакцію риби на неї».

Вражаюча чіткість зображення


Оптимізована конструкція датчика LiveScope Plus забезпечує безпрецедентну чіткість та точність, пристрій не лише на 35% краще виконує розділення цілей, а ще здатен ідентифікувати та відокремлювати зовсім маленькі цілі розміром 36 см і менше на відстані до 30 метрів від човна. Завдяки ще кращій чіткості зворотніх сигналів сонара, що інтерпретуються у зображення з 7 яскравими кольорами, а також покращеному зшиванню зображень, зменшеному шуму та меншій кількості перешкод на екрані, що заважають перегляду риби та структури, очікування найвимогливіших користувачів повністю задовольняються. Пристрій оснащений додатковими датчиками, які дозволяють йому налаштовувати промені сонара таким чином, щоб компенсувати рух човна, тому навіть в умовах високого хвилювання води мореплавці все одно отримуватимуть стабільне зображення сонара.

Оптимізована конструкція датчика LiveScope Plus забезпечує безпрецедентну чіткість та точність

Три режими в одній системі

Система LiveScope Plus забезпечує три унікальні точки огляду з одного кріплення, яке можна легко налаштувати відповідно до поточного методу риболовлі та побажань рибалки, без використання інструментів. Просто поверніть датчик вперед, щоб бачити, що знаходиться перед човном; наведіть його вниз, щоб просканувати товщу води під човном; або поверніть убік за допомогою кріплення для режиму «Перспектива», що входить до комплекту, щоб перейти у режим перспективи з оглядом «зверху донизу», який дозволяє переглядати ширококутне зображення усього, що знаходиться перед човном на відстані до 15 метрів. Оберіть режим LiveScope, який найкраще підходить до актуального місця риболовлі, і огляд буде автоматично змінюватись на екрані сумісного картплотера Garmin.

Виконайте оновлення та користуйтесь перевагами системи LiveScope Plus

Система LiveScope Plus містить в комплекті компактний блок «чорний ящик» GLS™ 10 з трансд’юсером LiveScope Plus LVS34, а також комплект для встановлення на осі троллінгового мотора та його корпусі, кронштейн для режиму «Перспектива» та простий конектор морської мережі Garmin plug-and-play для легкого встановлення та інтеграції з сумісним картплотером. Встановивши безкоштовне оновлення програмного забезпечення клієнти можуть інтегрувати трансд’юсер LVS34 (продається окремо) в наявну систему LiveScope blackbox і таким чином легко оновити своє обладнання.

Сонар Panoptix LiveScope Plus сумісний з широким спектром картплотерів і комбінованих ехолотів Garmin GPSMAP® та ECHOMAP™.

Джерело garmin.ua

 23.02.2022
 (63 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок