Ваші улюблені запити до нас

Ваші улюблені запити до нас:

1. Коли у вас відновиться робота по системі trade-in?

2. Який ви порадите годинник для захисника України?

3. Який годинник ви взяли б собі?

4. Який нагрудний датчик пульсу краще придбати?

Відповіді:

1). Trade-in в компанії @aparat.ua відновлюємо з 6 жовтня (умови за посиланням).

2). Який ви порадите годинник для захисника України?

В годиннику для військових бажано мати карту місцевості. Або як мінімум: запис треку просування з функцією повернення в зворотньому напрямку. 

Підійдуть Garmin instinct (трек та збереження місць з поверненням до них).  Годинники Fenix від пятой до сьомої серії. Особливо такі які мають вбудовану картографию України ! Незабаром будуть в нагоді годинники с картою Крима бо він є Україна! Все це є в усіх годинниках Garmin Fenix 6 Pro, Garmin Fenix 6х, Garmin Fenix 7, Garmin Fenix 7х

Окремо відзначу годинники спеціального призначення Garmin Tactix 7 та Tactix 7 Ballistics, які мають додаткові тактичні та балістичні функції. Вони допомагають робити розрахунки щодо результативного використання зброї.

Щодо запитів про велику автономність роботи, це нова модель Garmin Enduro 2 -  вражає 37 діб в режимі годинника та 122 години в режимі GPS.

А годинник Garmin Instinct 2 solar Tactical в режимі Solar Swartwatch можуть працювати необмежено з підзарядкою від сонця. Так вказує виробник годинників Garmin. 

В годинниках Garmin  існує три системи : GPS, Glonass та Galileo що роблять їх найточнішими для визначення координат свого місцезнаходження. Мала вага, режими маскування свого місцезнаходження та інше - все в описах їх можливостей.

3). На останок яку модель я купував би собі?

В залежності від завдань які треба вирішувати, фінансових можливостей та дизайну. Для підтримання гарного физичного стану підійдуть майже всі годинники від Garmin. Починаючи від Garmin Forerunner 45, Garmin Forerunner 55, Garmin Forerunner 245, Garmin Forerunner 255, Garmin Forerunner 955 та 955 solar та всі годинники Garmin Fenix. 

4). Який нагрудний датчик пульсу краще придбати:

Якщо ви досвідчений бігун і у вас тренування тільки на суші - пропонуємо Garmin Hrm-Dual.  Під'єдналися до телефону та побігли... Якщо ще тренування у воді, то потрібен HRM-PRO або HRM-PRO PLUS.

Тож вибір завжди за вами, а наша команда проконсультує, допоможе здійснити обмін старого, купівлю нового, підключення та налаштування годинника до програми Garmin Connect. Вибираємо разом на aparat.ua. Знижка за індивідуальним запитом.

Головне: завжди пам'ятаємо кому вдячні за наше життя, свободу та волю, це нашим захисникам України. Тож з кожної потраченої вами гривні, ми робимо внески на підтримку Збройних Сил України та  інших формувань що захищають нашу Україну.


 04.10.2022
 (46 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок